четвртак , март 28 2024

Школско такмичење у подручју рада саобраћај

У четвртак, 09.03.2023. године у Саобраћајно – техничкој школи је реализовано школско такмичење за ученике у подручју рада саобраћај. Учествовали су ученици другог, трећег и четвртог разреда образовних профила возач моторних возила, техничар друмског саобраћаја и техничар за логистику и шпедицију. Одзив ученика је био велики и све је протекло у најбољем реду.

Ученици су се у складу са условима који важе за Републичко такмичење, такмичили у три такмичарске дисциплине:

• Саобраћај и транспорт
  • Возач моторних возила и
  • Техничар друмског саобраћаја.

Најбољи ученици су се пласирали на Републичко такмичење, додељене су им похвалнице и пригодне награде. Републичко такмичење ученика саобраћајних школа ће ове године бити одржано у Саобраћајно-техничкој школи у Земуну у периоду од 24-26.04.2023. године.