субота , април 27 2024

Саобраћајна секција Саобраћајно-техничке школе на Дану српских превозника

Пословно удружење „Међународни транспорт“ традицинално сваке године организује манифестацију која окупља српске превознике. Након четири године паузе, ове године је одржана у петак, 15. септембра 2023. године у Хали 1 Београдског сајма, под називом Дан српских превозника уз пратњу Truck Business Fair-a 23.

Манифестација је окупила велики број излагача, који су у најбољем светлу презентовали своје производе и услуге. Између осталих, свој штанд је имала и Заједница саобраћајних школа Републике Србије, која је посетиоцима нудила могућност проналаска партнерских школа и ученика заинтересованих за стипендирање.

Учешће на манифестацији су узели и чланови Саобраћајне секције Саобраћајно – техничке школе, ученици другог, трећег и четвртог разреда, који су организаторима догађаја помагали и регистровали све излагаче, посетиоце и представнике званичних институција.