XXVII Регионално такмичење машинских школа Србије у СТШ Земун

У нашој школи је 12.04.2019. год. одржано XXVII Регионално такмичење машинских школа Србије у конкуренцији Аутомеханичар и Бравар. Учествовали су ученици четири београдске школе.

Опет смо били, као и увек, добри домаћини. И опет, као и увек успех. У конкуренцији Аутомеханичара наша двојица ученика, Драган Гарчев Бајчић и Марко Девић, ученици одељења М32 одељенског старешине Нине Шљивар, поделили су прво место. Е сад… чекамо Републичко такмичење у Новом саду које ће бити у мају.

Практични део такмичења је одржан у радионици школског сервиса. Посебну захвалност дугујемо Ауто сервису Шљукић, који послује у нашој радионици и власнику сервиса који је обезбедио награде најбољима на практичном делу.

А после такмичења, проглашење победникаи… дружење… ево мало фотки и… до следећег дружења!

Ранг листа