Успешно ућешће наших ђака на Републичком такмичењу средњих стручних школа

Дана 10-11.05.2019, у Средњој машинској школи Нови Сад, одржано је Републичко такмичење средњих стручних школа у подручју рада машинство и обрада метала.
Наша школа је након успешне организације и освојена прва два места на Регионалном такмичењу ученика у овом подручју рада, учествовала на такмичењу ученика образовног профила Аутомеханичар.
Освојено је друго место у појединачној конкуренцији – Гарчев Бајчић Драган, одељење М32, а екипно је наша школа заузела треће место са тимом Гарчев Бајчић Драган и Девић Марко.
Веома смо поносни што се наставља традиција успешног учешћа наших ђака у пратњи наставника на Регионалним и Републичким такмичењима, како у спортским, тако и у подручјима рада у којима ученици стичу знања у нашој школи.