петак , март 15 2024

XXVIII Републичко такмичење ученика саобраћајних школа

Саобраћајно-техничка школа била је домаћин XXVIII Републичког такмичења ученика саобраћајних школа. На такмичењу је учествовало 30 школа из Србије са 132 ученика, а у ревијалном делу такмичења учествовале су и школе из земаља региона, Словеније, Хрватске, Републике Српске и Северне Македоније.

Ученици су се такмичили у такмичарским дисциплинама: техничар друмског саобраћаја, возач моторних возила и саобраћај и транспорт.

Ученици Саобраћајно-техничке школе су постигли изузетан успех!

У дисциплини Саобраћај и транспорт појединачно – 1. место Нада Вулетић

У дисциплини Возач моторних возила појединачно – 2. место Дарко Алавања

У дисциплини Возач моторних возила такмичарски парови – Дарко Алавања и Михајло Пешић 1. место

ЕКИПНО 1. место – Саобраћајно-техничка школа Земун

Поносни смо на наше ученике (такмичаре и волонтере) који су допринели томе да се покажемо као добри домаћини.

Шампиони Републичког такмичења у подручју рада саобраћај, на тренингу у картинг центру Аутокомерц.
Захваљујемо се домаћинима на гостопримству.
Колектив СТШ Земун