петак , март 15 2024

Отворена врата за дуално образовање “Корак до практичног знања”

Саобраћајно техничка школа, коју су представљали ученици четвртог разреда образовног профила Техничар за логистику и шпедицију: Живановић Милица и Новичић Лука и координатор учења кроз рад наставник практичне наставе Ристивојчевић Милорад, су учествовали на догађају: Отворена врата за дуално образовање “Корак до практичног знања”. Заједно са представницима Железничке школе из Београда и компанија које учествују у дуалном образовању су представљали подручје рада саобраћај. Ученици и наставник су давали корисне информације ученицима осмог разреда и њиховим родитељима, који су посетили сајам образовања. Ученици су давали и интервјуе за медије. Догађај је реализован у суботу 22. 04. 2023. године од 11. до 16. часова у просторијама Привредне коморе Србије у Београду.