субота , април 20 2024

Хуманитарни турнир у малом фудбалу

Извештај о хуманитарном турниру у малом фудбалу

23.1.2016. и 24.1.2016. године одржан је хуманитарни турнир у малом фудбалу са циљем скупљана средстава за оболелог Николу Вулиновића, ученика III-6 оделења, разредног старешине Татјане Дамљанац. Организатор турнира је био Томислав Нађ уз помоћ разредног старешине Татјане Дамљанац, Драгана Латиновића који је обезбедио контакт за салу и Љубинка Друловића који је додељивао пехаре и дипломе, Александре Николић Матић која је контактирала медије, дежурне професоре: пре свих Братислава Булаића који је дежурао 23.1. Од 9 до 17 часова у хладној Сали, Јасмине Манчић која је такодје била 23.1. , Александра Миланковића био је 23. и 24. 1., Светлане Величковић била је оба дана када је играло III-9 и мало дуже, Душана Перовића, Јована Миркова, Марка Дјурића Александра Арсеновића и Дејана Милановића. На турниру је учествовало 26 екипа. Такодје захвалност дугујемо и деци која су дежурала оба дана: пре свих, Александри Аврамовић, бившој ученици, Валентини Јањић, Кристини Божиловић, Марији Танасић, Данијели Пауњорић, Андјели петронић и Христини Крњаић. Посебна захвалност иде судијама: Јовани Зувић и Вељку Маричићу, ученицима III-6.

Пом. Дир. Томислав Нађ

Прочитајте причу о болесном Николи и његовој мајци Љиљани

Кликните овде за галерију слика