субота , април 13 2024

Демонстрација практичног дела матурског испита за образовни профил ТДС у СТШ Земун

У понедељак, 30.05.2022. године, у Саобраћајно-техничкој школи у Земуну одржан је скуп на коме је реализована демонстрација практичног дела матурског испита за образовни профил ТДС. Организатор скупа је Заједница саобраћајних школа Републике Србије у сарадњи са Заводом за унапређивање образовања и васпитања. На скупу је представљен радни задатак за ТДС из позиције ученика, али и наставника који ће бити у комисији. Посебна пажња је посвећена начину рада комисије на матурском испиту и организацији самог испита. Такође, у склопу скупа, представљен је пример добре праксе школе домаћина скупа – пројекат DESCO.
Погледајте слике и атмосферу са скупа на facebook и instagram страницама Заједнице…