utorak , 7 jula 2020

Raspored dopunske nastave

RASPORED DOPUNSKE NASTAVE – SAOBRAĆAJNA SMENA

ZA ŠKOLSKU 2019/2020

MATEMATIKA I INFORMATIKA

SUNČICA MARIĆ:
– sreda – pretčas u po podnevnoj smeni
– četvrtak – pretčas u po podnevnoj smeni
– Petak – pretčas u po podnevnoj smeni
učionica 117

SLAĐANA MILJKOVIĆ:
ponedeljak – sedmi čas ili pretčas u smeni po podne
učionica 113

LJUBICA VULOVIĆ:
– ponedeljak – I-1 i I-2 13:20-14:00
– utorak – III-1 13:20-14:00
– sreda – III-2 13:20-14:00
– četvrtak – III-3 13:20-14:00
– petak – III-4 13:20-14:00
Učionica 112

TATJANA KUKIĆ:
II razred – utorak 13:40-14:25 u pre podnevnoj smeni
IV razred – ponedeljak 13:40-14:25 u pre podnevnoj smeni
učionica 108

VESNA NEDELJKOVIĆ
Sreda – 8 čas (pre podne)
Učionica 220

SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

TANJA VESELINOVIĆ
Ponedeljak 7. čas

NADA MILOŠEVIĆ
Četvrtak (pre podne) – 8. čas
Petak (po podne) pretčas – 13:15

Aleksandra Nikolić Matić
Utorak – 13:15-14:00 prvi razred
sreda – 13:15-14:00 treći razred
četvrtak – 13:15-14:00 četvrti razred
učionica 115 ili biblioteka

SVETISLAV PUŠONJIĆ
Četvrtak pretčas

DRUŠTVENE NAUKE

JASMINA DRAGIĆ
Utorak među smena

SANJA BAŠIĆ
Ustav i prava građana – četvrtak 13:45-14:30
Sociologija sa pravima građana (III stepen) – sreda 13:45-14:30
Sociologija sa pravima građana (IV stepen) – ponedeljak 13:45-14:30
Učionica 120

ALEKSANDRA KMEZIĆ
Ponedeljak – predčas kada je mašinska smena po podne13:20-14:00

VESNA PAVLOVIĆ
četvrtak – 13:10 kada je saobraćajna smena po podne

VELIBORKA BAJIĆ
ponedeljak – 13:45-14:30
dodatna nastava – četvrtak – 13:45-14:30
likovna sekcija – utorak – 13:45-14:30

MIĆO SAVIĆ
Utorak – po podnevna smena pretčas od 12:55
Četvrtak – pre podnevna smena 7. čas

DANIJELA RAKIĆ
Sreda – pretčas kada je saobraćajne smena po podne

PRIRODNE NAUKE

ANKA ČAVIĆ
Tehnologija materijala – petak (saobraćajna smena pre podne)– 13:20-14:00

SLAVICA LAZIĆ
Utorak – 13:10
Četvrtak – 13:10

MILENA ČUKANOVIĆ
Utorak – posle 7. časa
Učionica 103

TATJANA DAMJANAC
Po potrebi

MIRJANA PAVLOVIĆ
Četvrtak – posle 7. časa (saobraćajna semna pre podne)
Petak – posle 7. časa (saobraćajna semna pre podne)

MAŠINSTVO

DEJAN PAPIĆ
sreda -13:40-14:25
petak – 13:40-14:25 kada je saobraćajna smena pre podne
učionica 205

VLADIMIR MAKSIMOVIĆ
utorak – 13:40-14:25 (saobraćajna smena pre podne)
utorak – 13:20-14:00 (saobraćajna smena po podne)
Učionica 305

BRANISLAVA BOJANIĆ
Ponedeljak – pretčas (saobraćajna smena po podne)

SAOBRAĆAJ

NATAŠA SRETENOVIĆ
Ponedeljak –pretčas za po podnevnu smenu
Učionica 009

DEJAN MILANOVIĆ
PO POTREBI
Učionica 215

OLIVERA RADULOVIĆ
– ponedeljak nulti čas ekonomika i organizacija saobraćaja
– utorak nulti čas integralni transport
Učionica 015

NATAŠA RADOJEVIĆ
Petak posle 7. časa (saobraćajna smena pre podne)
Učionica 015

TANJA ARSIĆ
Svaki dan posle sedmog časa kada je saobraćajna smena pre podne
Učionica 206

SVETLANA VELIČKOVIĆ
PO POTREBI

IVAN PETROVIĆ
PO POTREBI
Učionica 207

SLAVKA MARKOVIĆ
– utorak – pretčas za po podnevnu smenu
– petak – pretčas za po podnevnu smenu
Učionica 213

DRAGAN OBRADOVIĆ
MEHANIZACIJA- PO POTREBI
Propisi – ponedeljak – pretčas u po podnevnoj smeni
Učionica 212

RADOVAN MUŠKINJA
Motorna vozila – treći razred – utorak – 13:20-14:00
Motorna vozila – četvrti razred – četvrtak – 13:20-14:00
Učionica 216

NEMANJA ĆEVAP
– utorak – 7. čas
Učionica 303

MILICA VUKAŠINOVIĆ
sreda – pretčas u po podnevnoj smeni
četvrtak- pretčas u po podnevnoj smeni
petak- pretčas u po podnevnoj smeni
Učionica 217

MARKO POPOVIĆ
PO POTREBI
Učionica 214

RADMILO ĐOKOVIĆ
Petak pretčas

GORDANA GILJAN
Svaki drugi ponedeljak kada je saobraćajna smena po podne

DRAGAN UZELAC
Ponedeljak 7. čas

ALEKSANDAR STANOJEVIĆ
Po potrebi

MILORAD RISTIVOJČEVIĆ
Ponedeljak 7. čas

JEZICI

BLAŽENKA MIHAJLOVIĆ
ponedeljak – 7. čas (13:10)
Učionica 214

MARIJA GOLUBOVIĆ
Po potrebi u saobraćajnoj smeni

SOFIJA APOSTOLOVIĆ
Petak- saobraćajna pre podne od 13:45- 14:30
saobraćajna po podne od 13:10- 13:55

ALEKSANDRA PECIKOZA
Petak – 7. čas ili pretčas

NADA MIHAJLOVIĆ ARSENIJEVIĆ
Četvrtak 13:10

SANJA RUŽIĆ
Ponedeljak – I razredi – posle 7. časa pre podne
Sreda – II razredi – posle 7. časa pre podne
Četvrtak – III razredi – posle 7. časa pre podne
Petak – IV razredi – posle 7. časa pre podne